O nás

Jsme malá rodinná kavárna na pražských Vinohradech umístěná přímo u vstupu do Riegrových sadů.

Máme rádi psy:-) i vás, jejich páníčky. Snažíme se vám i vašim pejskům vytvořit vlídné podmínky pro kavárenskou relaxaci.

V naší nabídce najdete celou škálu vynikajících zákusků, bezlepkových i veganských jídel, snídaňových menu a dalších dobrot. Vše sami připravujeme a pečeme v naší kavárně. Snažíme se vyjít vstříc lidem s různými dietními omezeními, ale neztratit při tom nic na chuti a kvalitě výsledné dobroty.

Na vaše psí miláčky myslíme také, najdete u nás různé pamlsky a dobroty, nebo pro ně vytvoříme narozeninový dort. Máme k dispozici zadní prostory pro pořádání oslav nebo soukromých akcí, kde s vámi samozřejmě také mohou být i vaší čtyřnožci. Součástí naší kavárny je i fotografický atelier, kde vám vytvoříme vaše rodinné psí foto.

Myslíme i na pejsky, kteří to mají v životě těžší. Z každé kávy, kterou u nás vypijete, podporujeme neziskovou organizaci Psí život, která pomáhá pejskům patřícím lidem bez domova. Z prodeje slušivých motýlků pro pejsky, které jsou u nás k dostání, zase odvádí Funky dog 30% na různé útulky. Podporujeme dobročinné bazary a sbírky, čas od času je u nás sběrné místo nebo přímo samotný bazar.

Nebojte se, lidé, kteří nemají rádi psy, do naší kavárny nechodí.  U nás jste vy - milovníci psů i vaši pejsci opravdu vítáni!

Nas-tymKavarna-z-ulice

Virtualni-prohlidkaInterier-kavarny